Загрузка...
Страница на русском Сторінка українською (поточна версія)

Тел./факс: +38 (067) 6 222 976
E-mail: dkg@dkg.com.ua

Новинка для справжніх професіоналів від ТМ DOLONI

Цієї осені ми раді представити вашій увазі нову серію трикотажних рукавичок «Універсал Профі» — рукавички  для справжніх професіоналів. Вони ідеально підходять для багатьох видів робіт і забезпечують  надійний захист та повний комфорт ваших рук завдяки тонкому і щільному плетінню, яке зберігає високу чутливість пальців.­

Особлива перевага цієї серії — збільшений 11 розмір: саме те, що потрібно власникам широких долонь.  Детально ознайомитися з повним асортиментом продукції можна тут.

 «Універсал Профі» — це надзвичайно міцні і комфортні рукавички, що за стійкістю до пошкоджень подібні до нашої найпопулярнішої серії «Зірка».  Нові рукавички надійно захищають руки і довго зберігають чудовий вигляд завдяки тому, що зовні знаходяться стійкі до стирання синтетичні нитки. При цьому натуральний бавовняний шар всередині рукавички забезпечує високі гігієнічні властивості і повний комфорт в роботі, оскільки руки не пітніють. Завдяки цьому серія «Універсал Профі» оптимально підходить для довгого носіння.

Працюйте безпечно і комфортно разом із «Універсал Профі» від ТМ DOLONI.