Загрузка...
Страница на русском Сторінка українською (поточна версія)

Тел./факс: +38 (067) 6 222 976
E-mail: dkg@dkg.com.ua

Учасниці виставки в Молдові дефілювали в рукавичках ТМ DOLONI

 

Продукція ТМ DOLONI добре відома не тільки в Україні, а й далеко за її межами, експортується в Росію, Польщу, Угорщину, Молдову та інші країни.

Відносини з нашими клієнтами і партнерами ми будуємо на основі взаємовигоди, якості, надійності, довгостроковості.

Так, ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» вже близько 3 років успішно співпрацює з молдавською компанією Crasdan.

У березні 2013 року в Молдові проходила виставка «Будівництво та архітектура», де компанія Crasdan представила продукцію ТМ DOLONI. Продукцію ТОВ «Дніпрошкіргалантерея» високо оцінили відвідувачі виставки, а найкрасивіші учасниці форуму навіть продемонстрували трикотажні робочі рукавички в рамках своєрідного дефіле перед стендами.

 

До відома! У рамках довгострокової співпраці саме компанія Crasdan, офіційний представник ТМ DOLONI в Молдові, перша розмістила бренд DOLONI на зовнішніх пересувних носіях, зокрема, автотранспорті.

Довідка: Компанія «Дніпрошкіргалантерея» займається виробництвом трикотажних робочих рукавиць з 2008 року. Вся продукція ТМ Doloni виготовлена на сучасному обладнанні та з використанням новітніх технологій, відрізняється високою якістю і користується постійним підвищеним попитом у покупців, експортується в ряд країн. Більш докладно подивитися інформацію про офіційного представника ТМ DOLONI в Молдові можна тут: http://www.crasdan.md.