Загрузка...
Страница на русском Сторінка українською (поточна версія) Page in English

Тел./факс: +38 (067) 6 222 976
E-mail: dkg@dkg.com.ua

Місія

Споживач. Головне для нас – це наші споживачі, які гідні продукції високої якості за прийнятними цінами. Заради споживача ми здійснюємо постійний контроль якості продукції, сертифікуємо наше виробництво на предмет відповідності міжнародним нормам, контролюємо систему менеджмента якості, проводимо випробування, що підтверджують безпечність продукції, вивчаємо споживчі переваги. Наші досягнення постійно відзначаються галузевими нагородами у сфері управління якістю продукції.

Клієнти та партнери. Наші клієнти – це промислові підприємства, великі оптові підприємства, великі роздрібні мережі. Наша мета – поставка продукції високого рівня та надання подальшої підтримки. Відносини з нашими клієнтами і партнерами ми будуємо на основі взаємовигідного, надійного та довгострокового співробітництва.

Персонал. Наші співробітники – це запорука успіху нашої компанії. Ми піклуємося про їх розвиток та самореалізацію. Ми заохочуємо творчу ініціативу і сумлінну працю, виховуємо корпоративний дух для досягнення мети. Ми прагнемо до того, щоб кожен співробітник пишався тим, що він працює в нашій компанії.

Розвиток. Наша компанія націлена на постійний розвиток і вдосконалення. Ми застосовуємо передові технології у виробництві, в маркетингу, в техніці продажів. Майбутнє нашої компанії ми бачимо в створенні нової продукції і розширенні ринків збуту.

Соціум. Ми вносимо вагомий внесок у розвиток нашої країни: створюємо робочі місця, навчаємо персонал, платимо податки, підвищуємо культуру в суспільстві. Ми культивуємо стандарти безпеки, а найголовніше – відповідальності за своє життя і здоров'я.