Загрузка...
Страница на русском Сторінка українською (поточна версія) Page in English

Тел./факс: +38 (067) 6 222 976
E-mail: dkg@dkg.com.ua

Рукавички для роботи в спеціалізованих умовах

Рукавички з ПВХ покриттям

арт. 4583

Облив:
повний

Тип манжети:
в'язаний

В упаковці:
60 пар

Детальніше >>
Рукавички з ПВХ покриттям

арт. 4518

Облив:
повний

Тип манжети:
в'язаний

Розмір:
10

В упаковці:
60 пар

Детальніше >>

Спеціальні рукавички ТМ DOLONI призначені для виконання різних робіт. Найбільшою популярністю користуються бавовняні рукавички з ПВХ-покриттям.

Рукавички з ПВХ-покриттям мають м'яку підкладку, що не від'єднується, і повністю покриті полівінілхлоридом. Бавовняна основа дуже комфортна для рук і забезпечує високі гігієнічні властивості рукавичок. Манжети різної довжини (від 30 до 70 см) гарантують повний захист рук під час роботи. Ці рукавички мають перевагу перед рукавичками з нітриловим покриттям під час робіт в холодну пору року, тому що ПВХ зберігає свої властивості за температури від -4 до +60°C.

Рекомендовані до застосування в усіх сферах виробництва від складальних робіт до будівництва. Ідеально підходять для роботи на хімічному виробництві, для чищення й технічного обслуговування обладнання, роботи з маслами, жирами і мастильними матеріалами, для працівників рибної промисловості.

Добре підібрані рукавички для роботи в спеціалізованих умовах відповідно до виконуваної роботи підвищують продуктивність праці й забезпечують гарантований захист рук.

DOLONI - це гарантія захисту Ваших рук під час виконання робіт в спеціалізованих умовах!