Гід по стандартам

Ключовим інструментом для розвитку єдиного ринку є стандартизація продукції, гармонізація національних стандартів, відповідно до європейських.

Європейські стандарти застосовуються для підвищення безпеки і продуктивності споживачів і працівників. Це цінний інструмент для підвищення конкурентоспроможності українських компаній, створюючи тим самим умови для економічного зростання.

У виробництві робочих рукавичок ТМ Doloni фахівці ТОВ «ВО «Дніпрошкіргалантерея» керуються вимогами даних стандартів, дозволяючи покупцям правильно здійснювати вибір продукції відповідно до ризиків та необхідного рівня захисту.

Маркування та інформація

Первый блок без названия
Первый блок без названия

Будь-яка захисна рукавичка, яка буде використовуватися в Україні, повинна бути маркована знаком, що підтверджує відповідність продукції технічним регламентам. Крім того, на рукавичках повинні бути вказані: найменування компанії-виробника, найменування виробу і розмір, номер нормативу, будь-які інші піктограми, відповідні даному виробу.

В даний час в Україні застосовуються такі гармонізовані стандарти щодо захисту рук:

Захисні рукавички. Загальні вимоги ДСТУ EN 420:2017
Захисні рукавички. Загальні вимоги ДСТУ EN 420:2017

Даний стандарт визначає загальні вимоги до дизайну рукавичок і конструкції, нешкідливості, інструкції з очищення, електростатичних властивостей, розмірів, чутливості, поглинання / відштовхування водяної пари, а також вимоги до маркування та інформації.

Рукавички для захисту від ризику механічних впливів ДСТУ EN 388:2016
Рукавички для захисту від ризику механічних впливів ДСТУ EN 388:2016

Національний стандарт ДСТУ EN 388 описує вимоги, методи випробувань і маркування захисних рукавичок від механічних ризиків.

Захисні рукавички класифікуються відповідно до рівня ефективності по відношенню до кожної з окремих механічних небезпек. Відповідні значення (число від 0 до 5, при цьому 4/5 є найкращими) можна побачити під відповідною піктограмою. Механічні ризики і методи їх випробувань визначені в стандарті ДСТУ EN 388 наступним чином:

а. Зносостійкість (рівень захисту від 0 до 4)

b. Стійкість до порізів дисковим лезом (рівень захисту від 0 до 5)

c. Стійкість до розриву (рівень захисту від 0 до 4)

d. Стійкість до проколів (рівень захисту від 0 до 4)

Рукавички для захисту від термічного впливу ДСТУ EN 407:2005
Рукавички для захисту від термічного впливу ДСТУ EN 407:2005

Національний стандарт ДСТУ EN 407 регулює мінімальні вимоги і спеціальні методи випробувань захисних рукавичок щодо термічних ризиків. Захисні рукавички, сертифіковані відповідно до вимог цього стандарту, захищають людину від контактного тепла, теплового випромінювання та бризок розплавленого металу.

Захисні рукавички класифікуються і випробовуються відповідно до ДСТУ EN 407 відповідно до наступних критеріїв:

a. Стійкість до займання (рівень захисту від 0 до 4)

b. Захист від контактного тепла (рівень захисту від 0 до 4)

c. Стійкість до конвективного тепла (рівень захисту від 0 до 4)

d. Стійкість до світлового тепла (рівень захисту від 0 до 4)

e. Стійкість до дрібних бризок розплавленого металу (рівень захисту від 0 до 4)

f. Стійкість до виплеску розплавленого металу (рівень захисту від 0 до 4)

Захисні рукавички для зварників ДСТУ EN 12477:2006
Захисні рукавички для зварників ДСТУ EN 12477:2006

Даний стандарт визначає вимоги і методи випробувань для захисних рукавичок для зварювання металу, різання і схожих процесів. Залежно від функцій, рукавички для зварників діляться на два типи:

Тип А: Низька спритність (з високою функціональністю).

Тип В: Висока спритність (з низькою функціональністю).

Doloni рекомендує вибирати такі захисні рукавички, що відповідають охороні праці та забезпечують захист і комфорт при конкретних умовах праці.

Компанія Doloni — експерт із захисних рукавичок. Ви можете бути впевнені в тому, що будь-який з наших виробів відповідає вимогам ЗІЗ, а також вимогам до конструкції, комфорту, ефективності і маркування.

Завантажити весь документ